Půjčovna obytných aut (Vysočina – Praha) – Zde začíná Vaše dovolená

Tipy na cesty

Máme úplně nové obytné auto!
Od půlky května 2017 si u nás můžete půjčit úplně nové obytné auto Fiat Baron 26g pro šest osob na spaní i cestu. Užijte si dovolenou s tímto krasavcem.
Naše obytná auta čekají na dobrodružství
Sezóna vypukla a naše vozy jsou pro Vás připravené vyrazit. Přejeme příjemnou cestu.
Obytným autem na jeleny a daňky
Na podzimní výlet jsme se vypravili do Nových Hradů – kde je přímo u silnice krásná obora. Blízko je i Litomyšl s krásným zámkem. I na podzim se dá ještě užívat výletů obytným autem.
Legoland Německo obytným autem
Naše cesta začala v sobotu. Asi před měsícem jsme se rozhodli, že si zajedeme do Legolandu. Cestujeme nejradši našim obytňákem. Do cestovní skupiny se kterou vyrážíme patří tři dospělí, já, manžel moje sestra a manželův bratranec a naše dvě dítka.
Obytným autem na Karlštejn
zimě, jsme naplánovali na 27.4.2012 vyjeli jsme na noc a jeli do Jablonce nad Nisou k přehradě Mšeno. Parkovali jsme na velkém parkovišti u aquaparku a bazénu. V sobotu jsme byli na závodech Běh do pohody kolem přehrady. Počasí krásně vyšlo.
Finsko Jyvaskyla
Na Velikonoce jsem byl závodit ve Finsku. Všude ještě sníh zamrzlá jezera, kde se proháněli lyžaři a překvapilo mě, kolik tam bylo kempů vybavených pro parkování obytných aut. Kempy byly otevřené a hojně využívané, ideální na dovolenou.
Kam v zimě obytným autem
Udělali jsme si výlet do Lánů a navštívili Muzeum sportovních vozů. Moc pěkné, pěkná příroda dobré parkování pro obytné auto.
Obytným autem na podzim
I na podzim jde vyjet obytným autem, náš obytňák je vybaven topením a není problém poznávat cizí kraje ani v tomto čase. Pokud si navíc naplánujete cestu na podzim máte levnější cenu.
Obytným autem po Chorvatsku
Na konec srpna jsme si naplánovali 8 denní cestu po pobřeží Chorvatska. Jeli jsme v sobotu ráno přes Graz, 40km po Slovinsku a potom po dálnici přes Chorvatsko a první zastávka byl Camping park Soline v Biogradu na mori – Moc pěkný 4*kemp.
Obytným autem na Pálavu
Minulý víkend 6.-7.8. jsme využili hlavní výhodu obytného auta mobilitu a jeli jsme tam kde počasí slibovalo nejlepší možnosti. Vybírali jsme mezi Lipnem, Karlštejnem a Pálavou a nakonec podle předpovědi vybrali Pálavu.
Obytné auto v USA
Právě jsem se vrátil z Kalifornie tak přikládám pár fotek jak vypadají obytná auta v USA. Je snadné si je tam vypůjčit, stačí mezinárodní řidičák a kreditní karta. Fotky jsou z Yosemitského národního parku.
Obytné auto – Koně = Slatiňany
Takhle krásné koníčky mají ve Slatiňanech u zámku. Byly jsme se tam podívat obytným autem.
Co bychom se báli na Prachovské skály – Když máme obytné auto.
4.6. a 5.6. slibovali na ČT1 krásné počasí a tak jsme naplánovali další výpravu. V sobotu jsme vyrazili na závody do Chrudimi. Při cestě jsme se zastavili ve Slatiňanech (rodiště Vondráčků, Helenky a Jirky) v hřebčíně a prošli jsme si zámecký park.
Aquapalace Praha – karavanem
Na další výlet obytným autem jsme vyrazili do Aquapalace Praha – parkovat se dá přímo před areálem – v současné době mají akci vstupné na tři hodiny a můžete tam být jak dlouho chcete. Celkem nás vstup na jeden celý den vyšel na Kč 1200,–
Slovensko, Gabčíkovo, Lednice a karavan
Tak jsme vyrazily na naší první cestu novým karavanem – obytným autem. Tentokrát jsme jeli jen čtyři dva dospělí a naše děti. Cíl Velký Meder, Gabčíkovo a Lednice.
Obytným autem do Maďarska
Jak jsme cestovali po Maďarsku. Minulé léto jsme se rozhodli, že si zase uděláme netradiční dovolenou. Půjčili jsme si obytné auto a po zkušenostech z Norska jsme ve stejné sestavě uspořádali akci Maďarsko. Bylo nás šest.
Nemůžete se dočkat léta? Obytným autem na Tropic Island
Pokud si chcete užít předčasně léto – půjčte si obytné auto a vyražte do Tropic Island (z ČR směrem na Berlín). Tropic Island je předělaná bývalá továrna na vzducholodě a rozhodně se tam nudit nebudete. Teplíčko písečná pláž, atrakce pro děti…
Výlet obytným autem
Příspěvek našeho desetiletého syna Jiříka Hned co jsme si půjčili obytné auto začala napjatá atmosféra.Už předtím jsme měli rozvrhnuto kam vyrazíme.Trasa začínala v Havlíčkově Brodě potom jsme chtěli jet na Slovensko a ze Slovenska do Maďarska.
Obytným autem do Norska
Jak jsme cestovali obytným autem po Norsku. Již několikrát jsem si říkala, že bych zde něco napsala o naší cestě do Norska, aby se maminky nebály cestování s dětmi. Děti jsou spokojené všude když jsou s námi. Naší cestu jsme uskutečnili v červenci 2008.