Máme úplně nové obytné auto!

pohled z bokuOd půlky května 2017 si u nás můžete půjčit úplně nové obytné auto Fiat Baron 26g pro šest osob na spaní i cestu. Užijte si dovolenou s tímto krasavcem.

Naše obytná auta čekají na dobrodružství

Naše auta jsou připravená vyrazit

Naše auta jsou připravená vyrazit

Sezóna vypukla a naše vozy jsou pro Vás připravené vyrazit. Přejeme příjemnou cestu.

Obytným autem na jeleny a daňky

Na podzimní výlet jsme se vypravili do Nových Hradů – kde je přímo u silnice krásná obora. Blízko je i Litomyšl s krásným zámkem. I na podzim se dá ještě užívat výletů obytným autem.

Legoland Německo obytným autem

Naše cesta začala v sobotu.Asi před měsícem jsme se rozhodli,že si zajedeme do Legolandu.Cestujeme nejradši našim obytňákem.Do  cestovní skupiny se kterou vyrážíme patří tři dospělí,já manžel moje sestra a manželův bratranec a naše dvě dítka 8 a 11 let tentokrát jsme přibrali ještě synovce 9let,Po celoodpoledním balení a nakládání a umačkávání, protože sedm lidí v obytňáku je dost jsme vyrazili.Měli jsme před sebou krásných 618km. více… Legoland Německo obytným autem

Obytným autem na Karlštejn

První cestu obytným autem po zimě, jsme naplánovali na 27.4.2012 vyjeli jsme na noc a jeli do Jablonce nad Nisou k přehradě Mšeno. Parkovali jsme na velkém parkovišti u aquaparku a bazénu. V sobotu jsme byli na závodech Běh do pohody kolem přehrady. Počasí krásně vyšlo tak jsme se i koupali. Večer jsme přejeli na Karlštejn – obytňák jsme zaparkovali v kempu Karlštejn – u Berounky, klidný, levný, čistý – doporučujeme. Ráno jsme se jeli projet na kole, podívali se na lom „Velká Amerika“ a potom vyrazili na prohlídku hradu. V neděli večer jsme nastavili směr domů. Tak hurá sezona půjčování obytných aut začala. Zabalit a jedem.

Finsko Jyvaskyla

Na Velikonoce jsem byl závodit ve Finsku. Všude ještě sníh zamrzlá jezera, kde se proháněli lyžaři a překvapilo mě, kolik tam bylo kempů vybavených pro parkování obytných aut. Kempy byly otevřené a hojně využívané, ideální na dovolenou na běžkách nebo v létě na cyklodovolenou – všude mají cyklostezky oddělené od silnice. Krásná příroda.

Kam v zimě obytným autem

Udělali jsme si výlet do Lánů a navštívili Muzeum sportovních vozů. Moc pěkné, pěkná příroda dobré parkování pro obytné auto.

Obytným autem na podzim

I na podzim jde vyjet obytným autem, náš obytňák je vybaven topením a není problém poznávat cizí kraje ani v tomto čase. Pokud si navíc naplánujete cestu na pozim máte levnější cenu a např. na prohlídku přímořských měst je lepší počasí a méně turistů při poznávání památek.

I na podzim se dá jet obytným autem na krásnou dovolenou.

Obytným autem po Chorvatsku

Na konec srpna jsme si naplánovali 8 denní cestu po pobřeží Chorvatska. Jeli jsme v sobotu ráno přes Graz, 40km po Slovinsku a potom po dálnici přes Chorvatsko a první zastávka byl Camping park Soline v Biogradu na mori – Moc pěkný 4*kemp, stáli jsme úplně u pláže po promenádě šlo dojít až do centra, po třech dnech jsme přejeli více na Jih do Camping Resort Solaris u Šibeniku (tam bylo příjemné to, že jsme mohli využívat i všechny bazény a atrakce tamních hotelů, ale do města to bylo 6km. V Šibeniku jsme navštívili i hrad a staré město (opravdu krása). Jako poslední zastávku jsme si vybrali ostrov Krk a jeho nejjižnější výběžek Bašku. Vybrali jsme Camping Zablače (měl jen 3*, ale připlatili jsme si za parcelu přímo u pláže a mohli jsme se chodit koupat přímo od auta). V Bašce je i nádherná příroda a pěkně značené turistické trasy. Dovolenou jsme si užili my dospěláci a nadšeni byli i naše děti a synovec. Celkem jsme najeli cca 2200 km – většinou po dálnici a plně naložení spotřebu auta jsme měli 12litrů nafty. Všude jsme použili markýzu a další výbavu obytňáku. Chorvatsko obytným autem můžeme vřele doporučit.

Obytným autem na Pálavu

Minulý víkend 6.-7.8. jsme využili hlavní výhodu obytného auta mobilitu a jeli jsme tam kde počasí slibovalo nejlepší možnosti. Vybírali jsme mezi Lipnem, Karlštejnem a Pálavou a nakonec podle předpověďi vybrali Pálavu. více… Obytným autem na Pálavu

RYCHLÝ KONTAKT:
Ing. Jiří Brychta
724 102 581
obytnak@seznam.cz

Doporučujeme

Firma BRYMARK s.r.o., IČ: 15059065 - vám nabízí:

Sleva 10 % proti maloobchodní ceně na zboží firem:

Obuv a textil MIZUNO (aktuální kolekce k prohlédnutí na www.mizuno.term.cz)

Ponožky a čepice MOOSE (k prohlédnutí na www.moose.eu/cz)

Sportovní výživa NUTREND (k prohlédnutí na www.nutrend.cz)

Sportovní výživa AMINOSTAR (k prohlédnutí na www.aminostar.cz)

Sportestery s GPS GARMIN (k prohlédnutí na www.garmin.cz)

Objednávat můžete e-mailem nebo telefonicky.
Hodně radosti ze sportu Vám přeje:
Ing. Jiří Brychta
Tel. 724 102 581
E-mail: obytnak@seznam.cz

TOPlist